Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Slide background
Botoks
Slide background

Mezoterapi

Slide background

Dermaroller

Slide background

PRP

 

 

Alın Çizgilerine Botoks

 

Botox yüzde veya vücutta aşırı kas aktivitelerini azaltmak ve durdurmak için kullandığımız C.Botolinum denilen bakterinin toksinidir. Alın bölgesinde kırışıklıkların azaltılması içinde kullanılmaktadır.   – Botoks Merkezi

alın çizgilerine botoks

Botoks ile Gençleşin

    Alın bölgesi yüzdeki kırışıklıkları ve mimikleri en fazla gösteren alanlardan biridir. Buradaki yatay kırışıklıklar alın botoksu uygulamasıyla düzelmektedir. Alında yere paralel olarak uzanan kırışıklıklar altında uzanan kasın hareketiyle meydana gelir ve yapılacak botoks enjeksiyonu sayesinde bu kasın aktivitesi azaltılır veya durdurulur. Böylece bu bölgede ki kırışıklıklar azaltılır. Her kırışıklık giderek zamanla daha da derinleşerek bazen tek başına botox ile düzelemeyecek seviyede derinleşebilir. Alın botoksu uygulaması yapılırken kaşların ve göz kapaklarının durumu dikkate alınır. Bu gibi durumlarda dolgu takviyesi gündeme gelebilir. Alın botoks uygulaması diğer bölgelerle birlikte rahatlıkla uygulanabilir.

 

 

Botoks uygulaması iğne ile yapılır. Genellikle çok hafif bir rahatsızlık hissi verir. Uyuşturmaya gerek yoktur. Etkisi 4-7 günde ortaya çıkar. 3.hafta da kontrol yapılır ve etkisi %60 kişide 4 ay devam eder. %20 4 aydan az, %20 4 aydan fazla etki edebilir. 6 aydan önce tekrar edilmemelidir. – Botoks Merkezi

 

Botoks

Botox; Clostridium botulinum isimli bir bakteriden elde edilmektedir. Yılan zehiri değildir. Botox enjekte edilebilen bir İLAÇTIR. Bu ilaç 20 yılı aşkın bir süredir kas kasılmalarına karşı rahatlatma sağlamak amacıyla tıbbi olarak kullanılmaktadır. GÖRÜNTÜLE

Burun Çizgilerine Botoks

Burun çizgileri özellikle gülme sırasında ortaya çıkan burnun kemiğinin iki yanında göz içinden burun ucuna doğru uzanan çizgilerdir. Buralara yapılacak botoks uygulaması ile burun çizgileri düzeltilebilen bir problemdir.

GÖRÜNTÜLE
Alın Çizgilerine Botoks
Alın bölgesindeki yatay kırışıklıklar alın botoksu uygulamasıyla düzelmektedir. Alındaki kırışıklıklar; altında bulunan kasın hareketiyle meydana gelir ve yapılacak botoks enjeksiyonu sayesinde bu kasın aktivitesi azaltılır veya durdurulur.

GÖRÜNTÜLE
Dudaklara Botoks

Dudak üstündeki sigara çizgilerine etki eden bir botoks uygulamasıdır. Dudak botoksu dudağa hacim kazandırmaz, dudağı şişirmez. Sadece kırışıklıkları düzeltir. Üst dudağa botox uygulamasıyla; dikey ince çizgiler ile alt dudak köşelerindeki aşağıya dönük oluklar azaltabilir.

GÖRÜNTÜLE
Göz Çevresine Botoks
Yaşımızı belli eden, kritik bir bölge olan göz çevresindeki cildimiz, yüzümüzün diğer bölgelerine göre daha ince, hassas ve nemsizdir. Göz Çevresi Botoksu, Kaz Ayakları Botoksu olarakta bilinir. Göz Çevresinde oluşan kırışıklıklar, göz çevresi botoksu ile düzeltilebilir.

GÖRÜNTÜLE
Çeneye Botoks

Çene ucunun kırışıklıklarında çene botoksu uygulanır. Aynı zamanda alt dudak köşelerini aşağı çeken kasları bloke ederek dudak köşeleri de yukarı alınabilir. Alt çene ucunun kırıştırılması ile oluşan kırışıklıkların giderilmesinde botox oldukça etkili bir yöntemdir.

GÖRÜNTÜLE