Slide background
Botoks
Slide background

Mezoterapi

Slide background

Dermaroller

Slide background

PRP

 

Göz Altı Morlukları ve Torbaları

Gözlerin altında morarma ve torbalanmanın sebebi, bölgedeki damarlarda birikmiş kandır. Gözaltındaki yağları besleyen damarlar sıkışarak “kan göllenmesi” oluşturmasıdır. Gözaltı morlukları stres, alkol tüketimi, genetik yatkınlık, yaşlanma, sık ve aşırı kilo alıp verme, uyku düzensizliği ya da çeşitli sağlık sorunları gibi birçok sebeple oluşabilir. – Botoks Merkezi
göz alti morlukları ve torbaları-dermaroller

     

    Genetik faktörler, kilo alıp verimi yada çeşitli sağlık sorunları sonucu oluşan gözaltı morluklarına ve vücudun su tutmasından veya yaşlanmadan kaynaklanan göz altı torbalarına, dermaroller ile müdahale etmek mümkündür. Dermaroller, göz altında gezdirilerek göz altı derisini uyarır ve yenilenme başlatır. 3 haftada bir kullanım neticesinde 4-5 aylık kısa bir sürede göz altı morluklarında ve torbalarında gözle görülür etki sağlanmış olur. Daha canlı daha diri ve sağlıklı göz yapısına kavuşulur. Bu tedavi, botanik kök hücre ekstratlarından ve biyo-peptidlerden üretilmiş ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Bu ürünler, göz çevresindeki koyu renkli halkaların giderilmesi, gözaltı torbalarının ve mimik kırışıklıklarının azaltılmasını sağlayan cilt bakımı ürünleridir.

 

Dermaroller ile Tedaviler

 

Akne ve Sivilce İzi Tedavisi

Ergenlik, genetik ve stres gibi nedenlerle yüzde veya vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan sivilceler geride iz bırakabilmektedir. Estetik görüntüyü bozan bu izler, kişilerde özgüven kaybına sebep olabilmektedir.

Kellik ve Saç Kaybı Tedavisi

Genetik, stres ve dış etkenler gibi birçok sebepten ötürü kadınlarda ve erkeklerde zaman içinde saç kaybı yaşanmaktadır. Geleneksel saç bakım ve onarım yöntemleri sadece derimizin üst tabakası olan epidermise etki etmektedir.

Göz Altı Morlukları ve Torbaları

Genetik faktörler, kilo alıp verimi yada çeşitli sağlık sorunları sonucu oluşan gözaltı morluklarına ve vücudun su tutmasından veya yaşlanmadan kaynaklanan göz altı torbalarına, dermaroller ile müdahale etmek mümkündür.

 

 

Çatlak Tedavisi

Hamilelik, aşırı kilo alıp verme, boy uzaması ve ergenlik dönemindeki hormonal değişimler gibi birçok sebepten oluşan çatlaklar, bir çeşit deri yırtılmasıdır ve cildin alt tabakası olan dermiste meydana gelir.

Kırışıklık Tedavisi ( Antiaging)

Genellikle göz kenarlarında, dudak üstünde ve mimiklerden kaynaklı meydana gelen kırışıklıklar için 3 haftada bir kullanımı uygun olan dermaroller 4-5 ay gibi kısa bir sürede kırışıklıklara çare olabilmektedir.

Yara ve Yanık İzi Tedavisi

Sorunlu bölgeye uygulanan Dermarollerın üstündeki iğneler sayesinde cilt uyarılır ve kan akışı sağlanır. Bölgede hızla yenilenme başlar ve iz önce deri yüzeyine indirilir , sonrasında da yok olması için çalışılır.