Slide background
Botoks
Slide background

Mezoterapi

Slide background

Dermaroller

Slide background

PRP

 

Mezolifting

Cildin ihtiyacı olan antiaging vitaminlerin, cilde mikro iğnelerle uygulanması işlemidir. Bu vitaminler; A, D, E gibi antioksidanlar, selenyum, ginko biluba, hyaluronic asit ve bir takım hücre yenileyicilerdir. – Botoks Merkezi
mezolifting

Cildinizdeki İzlerden Kurtulun!

    Günümüzde, zamanın ve güneşin cildimizde oluşturduğu izlerden kurtulmak için pek çok gelişmiş teknolojiden faydalanmak mümkün. Ciltteki kırışıklık ve gevşemelerde kullanılan mezolift, bu yöntemlerin en doğal ve pratik olanlarındandır.
    Mezolift, kelime olarak “cilt germe” anlamına gelmektedir. Mezolift ile; yaşlanmayı geciktirici (anti-aging) uygulamalar veya kırışıkların dolgu maddeleri ile giderilmesine dayanan uygulamalar yapılmaktadır.

Cilt Kalitenizi Mezoliftingle Arttırın!

    Cildin kalitesini arttırmak isteyen kadın ve erkek hastalar için ise yüz mezoterapisi yani mezolifting uygulaması yapılıyor. Özellikle yaşlanma belirtisi gösteren ciltlerde kullanılıyor. Orta yaş ve üzeri bayan veya erkeklerde, ciltte bir takım lekelerin olduğu durumlarda, Alkol, sigara ve çevresel faktörlerden etkilenerek hasar görmüş ciltlerde, cilt altına özel preparatların enjekte edilme işlemiyle yapılıyor. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış, yıpranmış ve bakımsız ciltlerde de sıklıkla kullanılıyor. Bu preparatlar cildin yapıtaşları olan hyalüronik asit, kollajen, vitaminler, aminoasitler, mineraller gibi maddeleri içerir. Çok ağrılı bir işlem değildir ancak hastaya hafif bir lokal anestezik sürerek 15 dakika bekledikten sonra uygulama yapılabilir.

Mezolifting ile Tazelenmiş, Sağlıklı Ciltler

Mezolifting Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

 

   

Ciltte Yıpranma Etkileri Başlamadan Yaptırılmalı

    Mezoliftingin yapıldığı ilk seanstan itibaren kişi cildinde bir parlaklık ve parıltı hisseder. İlerleyen seanslarda bu his giderek artar. Ciltte bir dolgunluk hissi, yeniden yapılanma hissi, artan seanslarda kendini gösterir. Ayrıca, ciltte yıpranma etkileri henüz başlamadan mezolifting uygulamasına başlanabilir. Ciltteki kırışıklık ve çizgiler henüz oluşmadan düzenli mezolift uygulaması ile cildin olduğundan daha genç, canlı ve sağlıklı görünmesi sağlanabilir. Botoks-Dolgu işlemlerinden önce veya sonra mezolift yapılması ciltteki sarkmaların gözle görülür şekilde giderilmesini sağlar.
    15 günde bir olmak üzere 4 ile 6 seans arasında uygulanabilir. Sadece bakım ve cilt kalitesini arttırılmak adına yapılıyorsa, ayda bir kez olmak üzere 3 veya 4 seans yapılabilir.

 

yüz terapisi-mezolifting

 

Mezoterapi

Kadınların İmdadına Yetişiyor!